Akcesoria

Akcesoria do wanien ogrodowych z hydromasażem

Polecane przez naszą firmę funkcjonalne i ekonomiczne w zakupie wanny ogrodowe to jeszcze nie cała oferta, jaką przygotowaliśmy dla Państwa. Do każdego wybranego modelu wanny zarówno w wersji standardowej, jak i premium, proponujemy wysokiej klasy, niezawodne akcesoria do wanien ogrodowych. Dokładamy najwyższych starań, aby regularnie poszerzać naszą ofertę w tej kategorii, a to wszystko po to, by zapewnić naszym klientom komfortowe i zgodne z indywidualnymi preferencjami użytkowanie wanien ogrodowych. Jeżeli chodzi o wanny ogrodowe i produkcję wyposażenia SPA posiadamy już dwie dekady doświadczenia, które przekłada się na najwyższy standard świadczonych usług. Wierzymy, iż dostępne akcesoria do wanien ogrodowych przypadną Państwu do gustu i zostaną przystosowane do rzeczywistych potrzeb. Przedstawiane akcesoria to wysoka wydajność, bezapelacyjna jakość oraz przystępne, niewygórowane ceny. Chętnie pomożemy naszym klientom przy wyborze akcesoriów, doradzimy najlepsze rozwiązania, w oparciu o zasygnalizowane wymogi oraz dostępny budżet przeznaczony na ten cel. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, jak również mailowego, w najkrótszym możliwym terminie postaramy się odpowiedzieć na kłopotliwe kwestie i problemy.

SYSTEM STEREO

Jednym z polecanych w naszej ofercie akcesoriów do wanien ogrodowych jest profesjonalny i nowoczesny system nagłośnienia stereo PolyPlanar. Prezentowane urządzenie zostało wyprodukowane do użytku zewnętrznego, posiada właściwości wodoodporne i charakteryzuje je wysoka jakość brzmienia, znakomicie roznoszącego się po otwartych przestrzeniach. Dostępny w naszym asortymencie zestaw stereo posiada wyjątkowy odtwarzacz CD/MP3, rewelacyjne głośniki sterowane amortyzatorami gazowymi, całość obsługiwana jest wodoodpornym pilotem. Do kompletu trzeba także dodać wbudowany subwoofer.

kaiuttimettwins

POKRYWA I MECHANIZM POKRYWY

W efektywniejszym wykorzystaniu energii, którą zasilana jest wanna oraz w utrzymaniu przez dłuższy czas ciepłej wody, pomaga specjalnie wyprodukowana do tego celu pokrywa, oraz cały mechanizm z nią połączony, ułatwiający jej użytkowanie.

SCHODY SPA

Bezpieczne i ułatwione wchodzenie i wychodzenie z wanny ogrodowej, gwarantują schody SPA, wykonane z najlepszej klasy antypoślizgowych materiałów. Proponowane schody SPA są odporne na zewnętrzne czynniki atmosferyczne, a dodatkowo mogą Państwo wybrać jeden z wielu wariantów kolorystycznych.

spavac01

ODKURZACZ SPA

Paradise Spa Vac™

Prosty i niedrogi sposób na czyszczenie Twojego basenu lub SPA

Najprostszym sposobem na utrzymanie naszej wanny ogrodowej w idealnym stanie czystości, jest zakup odkurzacza Paradise SPA Vac, funkcjonujący bez zasilania bateryjnego, czy innego systemu filtracyjnego. Odkurzacz jest lekki, łatwy w obsłudze oraz zapewnia wieloletnią bezawaryjną pracę. Opisywany odkurzacz z powodzeniem usuwa nagromadzony na dnie basenu piasek, kamienie czy liście, po zakończonej pracy wystarczy opróżnić komorę filtracyjną. Tego rodzaju akcesoria do basenów ogrodowych wyposażone są dodatkowo w dwumetrowy teleskopowy wysięgnik, by dotrzeć do najdalszych zakamarków naszej wanny.

Zalety

  • Wykonany z najwyższej jakości materiałów, jest lekki, przenośny, łatwy w użyciu i bardzo wytrzymały
  • Teleskopowy wysięgnik wykonany z aluminium można rozłożyć do długości ponad 2 m, umożliwiając dotarcie do wszystkich zakamarków
 balboa_heating

DODATKOWE OGRZEWANIE

Kolejnym elementem polecanym do basenów ogrodowych, szczególnie przydatnym w różnego rodzaju domkach letniskowych, jest dodatkowe ogrzewanie o mocy 3kW. Znakomicie sprawdzająca się w warunkach, gdzie konieczne jest natychmiastowe ogrzanie wody oraz przy niskotemperaturowych warunkach pogodowych.

spa_cover

POKRYWA TERMICZNA

W sytuacjach, gdy wanna ogrodowa nie jest przez dłuższy czas użytkowana, oraz dla ogólnej ochrony izolacyjnej, warto zdecydować się na wykonaną ze specjalnie dobranych komponentów pokrywę termiczną.

.