Dlaczego novitek

Zbuduj z nami swoje własne ogrodowe spa

Ogrodowe spa jest spełnieniem marzeń o luksusie we własnym domu. Wystarczy sobie wyobrazić, jak przyjemnie jest leżeć w wannie na świeżym powietrzu, kiedy dysze wodne delikatnie masują ciało. Nie trzeba nigdzie wyjeżdżać ani płacić za usługę w ośrodku spa – wystarczy wyjść do własnego ogrodu, aby odprężyć się i wypocząć w ciszy. Budowa ogrodowego spa nie jest ani skomplikowana, ani specjalnie droga. Firma Novitek oferuje gotowe wanny do użytku zewnętrznego – wystarczy postawić je w odpowiednim miejscu i podłączyć do instalacji wodnej. Wanny są duże i wygodne. Mają kilka siedzisk oraz specjalnie regulowane dysze masujące strumieniem wody. Wykonane są ze specjalnie wzmocnionego akrylu, pokrytego z zewnątrz warstwą izolacji termicznej. Każda z nich posiada wbudowaną grzałkę do podgrzewania wody, system napowietrzania, ozonator oraz system filtrów. Ogrodowe spa posiada elektroniczny system sterowania dyszami, temperaturą wody oraz podświetleniem. Istnieje również możliwość wykonania wanny według wskazań klienta!

NAJNIŻSZE CENY NA RYNKU

Europejskie produkty mają takie same, jak nie większe wymogi odnośnie jakości, niż w Ameryce. Wanny Novitek Spa są ekonomiczne w zakupie dlatego, że są produkowane na miejscu, dzięki czemu koszty dostawy są niższe, a to pozwala ominąć pośredników.

SZYBKA DOSTAWA

Wysyłkę gotowej wanny realizujemy w przeciągu 3-5 tygodni od momentu złożenia zamówienia. Niektóre z naszych produktów są dostępne od ręki, prosto z naszego magazynu. Jeśli nie zachodzi potrzeba dokonania indywidualnego dostosowania wanny do Twoich potrzeb, pamiętaj o gotowych modelach z magazynu.

DŁUGA GWARANCJA

Novitek oferuje 10 letnią gwarancję na ramę wanny. Pełna gwarancja na elektronikę wynosi 2 lata, a na jej wybrane części (sterownik BALBOA) aż 5 lat. W ciągłej sprzedaży posiadamy części zamienne i serwisowe do wanien sprzedawanych przez nas przez ostatnie 20 lat.

PROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O TRUDNYCH WARUNKACH SKANDYNAWSKICH

Wanny ogrodowe Novitek Spa są produkowane z wysokiej jakości materiałów, zgodnych ze standardami Unii Europejskiej. Są przygotowane na najsurowsze fińskie warunki. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w produkcji wyposażenia Spa i już 10 letnie doświadczenie w produkcji wanien zewnętrznych.

RADOŚĆ Z CAŁOROCZNEGO UŻYTKOWANIA

Czy wiesz, że wanny Novitek Spa mogą być w gotowości do użycia nawet podczas siarczystego mrozu? Z pośród 4 podstawowych modeli z naszej oferty każdy z nich możesz dostosować do swoich potrzeb.

JAK WYBRAĆ WŁAŚCIWĄ WANNĘ SPA?

Najważniejszymi  kryteriami podczas wyboru wanny Spa są niewątpliwie jakość, wydajność energetyczna i moc masażu.
Jest to inwestycja, która ma oczywiście zapewnić wieloletnie, bezawaryjne działanie. Wysoka jakość oznacza dobrą trwałość. Długowieczność, warunki stosowania oraz efektywność energetyczna jest równie ważna. Jeśli koszty eksploatacyjne potrafią sięgać nawet kilkuset euro różnicy rocznie, użytkownik może stracić na naprawę niskiej jakości wanny kwotę, za którą z powodzeniem mógłby kupić drugą – nową. Masaż i jego regulacja jest trzecim ważnym kryterium wyboru. W każdej z dysz można zmniejszyć moc tak, aby uzyskać bardziej delikatny masaż. W przypadku, kiedy w wannie nie ma wystarczającej ilości dysz lub pompy nie są wystarczająco skuteczne, masaż będzie bardzo słaby, a zużycie mocy w stosunku do zamierzonego efektu będzie zupełnie nieadekwatne.

ZAWSZE GOTOWA DO UŻYTKU

Dobra izolacja termiczna oraz zaawansowana elektronika sprawiają, że ogrodowe wanny Novitek są zawsze gotowe do użycia. Nie ma nic bardziej przyjemnego, jak po ciężkim tygodniu pracy udać się do ogrodu, zdjąć pokrywę wanny i cieszyć się relaksem w ciepłej wodzie – bez względu na mgłę czy mróz. Możesz w końcu zapomnieć o godzinach przygotowań do kąpieli. Możesz zaplanować relaksujący weekend, będąc jeszcze w pracy.

WYDAJNA IZOLACJA OSZCZĘDZA ENERGIĘ

Nasze wanny są izolowane za pomocą fińskich poliuretanowych arkuszy SPU. Są wydajniejsze niż izolacja o standardowej grubości 12 cm. Płyta składa się w połowie z ładunku o masie około 50 kg/m2. Przetestowaliśmy efektywność wydatku energetycznego naszych wanien przez rok, w okresie 2010-2011, kiedy temperatura spadła aż o -30 stopni C. Mimo zużycia 1100L wody w ciągu 12 miesięcy użytkowania całkowite zużycie wyniosło tylko 2200 kWh.

ELEKTRONIKA, KTÓREJ MOŻESZ ZAUFAĆ

Do sterowania naszymi wannami używamy sterowników firmy Balboa – największego na świecie amerykańskiego producenta elektroniki użytkowej. Nasze zaufanie do najwyższej jakości elektroniki tego producenta jest tak silne, że obejmujemy ją aż 5 letnią gwarancją. Układ sterowania jest niezwykle prosty w użyciu, a jednocześnie posiada wysoko konfigurowalne funkcje. Użytkownik może łatwo zmienić cykle filtracji i opcje ogrzewania zgodnie ze swoimi upodobaniami. W przypadku mroźnej pogody wanna posiada system aktywnego monitorowania temperatury, który automatycznie uruchomi program zapobiegania zamarznięciu, jeśli temperatura spadnie zbyt nisko.

CZYSZCZENIE I FILTRACJA

Wanny Novitek Spa są wyposażone w system podwójnej filtracji. Filtr włóknowy zbiera największe zanieczyszczenia i oczyszcza wodę. Na poziomie molekularnym ozonator czyści, klaruje i dezynfekuje wodę. Wodę w wannie należy wymieniać 1-2 razy do roku. Obsługa wanny przebiega identycznie jak w przypadku basenu – do dezynfekcji wody należy używać preparaty zawierające lub pozbawione chloru (aktywny tlen).

CZY CHCIAŁBYŚ WKOMPONOWAĆ WANNĘ W SWÓJ TARAS?

Wanny Novitek Spa można z łatwością usytuować w wybranym miejscu, a my chętnie w tym pomożemy. Umiejscowienie poszczególnych elementów może być uzgodnione w momencie składania zamówienia, na przykład rozmieszczenie pomp i panelu serwisowego. Każde przygotowanie wanny do integracji z tarasem  jest procesem indywidualnym – z miłą chęcią pomożemy Ci z zaplanowaniem oraz wykonaniem Twojego wymarzonego projektu.

STWÓRZ ATMOSFERĘ RELAKSU DZIĘKI KOLOROWEMU OŚWIETLENIU LED

Wszystkie wanny ogrodowe Novitek Spa są fabrycznie wyposażone w system koloroterapii LED. System zawiera dużą podwodną diodę LED oraz 20 mniejszych, umieszczonych na wysokości poziomu wody, z płynną zmianą koloru.

ALTERNATYWNE ŹRÓDŁA OGRZEWANIA

Na wstępie chcielibyśmy zaznaczyć, iż nie zalecamy żadnych modyfikacji dotyczących instalacji ogrzewania dodatkowego innego, niż elektryczne, aczkolwiek jeśli zajdzie taka potrzeba, można przemyśleć kwestię montażu. Jesteśmy po to, aby pomóc na każdym etapie realizacji i możemy dostosować wannę do różnych potrzeb. Najważniejszą rzeczą jest rozważenie kosztów takiej modyfikacji i potrzebnego sprzętu. Jeśli ten koszt jest wyższy, niż oszczędności wyliczone na najbliższe 5-10 lat, wówczas wysoce zalecane jest ponowne przemyślenie całej instalacji alternatywnych metod ogrzewania.

SKOMPONUJ TWOJE OGRODOWE SPA

Wraz z szeroką gamą oferowanych przez nas dodatków, możemy dostosować Twoją wannę Spa do Twoich wymogów. Jest to możliwe nawet w standardowym terminie realizacji zamówień..