O nas

Wanny ogrodowe najwyższej jakości w najniższej cenie

Novitek to firma z wieloletnimi tradycjami i lider na światowym rynku saunowym. Naszą specjalnością są wanny ogrodowe SPA, które oferujemy w szerokiej gamie modeli bardzo wysokiej klasy. Są one projektowane oraz produkowane w Finlandii, a następnie sprowadzane do Polski. Każdy egzemplarz zostaje poddany dokładnym testom, ponieważ pragniemy mieć absolutną pewność, że do naszych klientów trafiają wyłącznie najlepsze produkty gwarantujące komfort na odpowiednim poziomie.

Coraz wyższa świadomość polskich konsumentów sprawia, że dostosowanie się do ich wymagań i oczekiwań staje się nie lada wyzwaniem, któremu jesteśmy w stanie sprostać dzięki ogromnemu doświadczeniu, zaangażowaniu, nieustannemu doskonaleniu się i profesjonalizmowi.  Sygnowane naszą marką wanny SPA powstają z wysokogatunkowych materiałów odpornych na szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz przy zastosowaniu innowacyjnych technologii. Wyróżniają się unikalnym, interesującym wzornictwem, a dodatkowym ich atutem jest atrakcyjna cena. Wykorzystujemy nowoczesne systemy filtracyjne, pozwalające utrzymać kąpielową wodę w należytym stanie i czystości, a także oryginalne fińskie rozwiązania gwarantujące znakomitą izolację termiczną.

Konstrukcja wanien umożliwia natychmiastowy dostęp do poszczególnych ich elementów, co ułatwia serwisowanie. Ponadto o bardzo wysokich walorach użytkowych naszych wyrobów decydują: znakomita wydajność energetyczna, zaawansowana elektronika oraz różnorodność w zakresie programów masaży. Kąpiel da się przygotować nawet na odległość,  ponieważ do sterowania wanną można użyć tabletu czy smartfona. Temperaturę i cykle filtracyjne dopasujecie Państwo do Waszych preferencji. Dbamy także o doznania wzrokowe naszych klientów – a to za sprawą podświetlanych dysz oraz wielu efektów i wariantów kolorystycznych do wyboru.

Nasze wanny ogrodowe SPA są niezawodne i zawsze gotowe do użytku – nawet przy siarczystych mrozach. Bez względu na warunki atmosferyczne zapewniają wspaniały relaks dostosowany do konkretnych potrzeb. Każdy model jest wykonywany od podstaw – również na indywidualne zamówienie, dzięki czemu zyskujecie Państwo pewność, że staniecie się właścicielami wymarzonej, dostosowanej precyzyjnie do Waszych upodobań wanny SPA. Udzielamy długoterminowych gwarancji na nasze wyroby. Ich zakup to ekonomiczna inwestycja – satysfakcjonująca cena jest rezultatem odpowiedniego procesu produkcji obniżającego koszty dostawy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kolekcją naszych wanien SPA!

.