Zaplanuj spa



JAK WYBRAĆ WŁAŚCIWĄ WANNĘ SPA?


ekspert

EKSPERT RADZI


Najważniejszymi kryteriami podczas wyboru wanny spa są niewątpliwie jakość, wydajność energetyczna i moc masażu. Jest to inwestycja, która ma zapewnić wieloletnie, bezawaryjne działanie. Wysoka jakość jest synonimem zadowalającej trwałości, która w przypadku jacuzzi ma wartość priorytetową. Warunki stosowania oraz efektywność energetyczna to jednak równie ważne aspekty, których nie należy traktować drugoplanowo. Jeśli koszty eksploatacyjne sięgają nawet kilkuset euro różnicy rocznie, użytkownik może stracić na naprawę niskiej jakości wanny kwotę, za którą z powodzeniem mógłby kupić nowe jacuzzi. Masaż i jego regulacja jest trzecim ważnym kryterium wyboru. W każdej z dysz można zmniejszyć moc tak, aby uzyskać bardziej delikatne doznania. W przypadku, kiedy w wannie nie ma dostatecznej ilości dysz lub pompy nie są wystarczająco skuteczne, masaż będzie bardzo słaby, a zużycie mocy w stosunku do zamierzonego efektu stanie się zupełnie nieadekwatne.




jacuzzi banner


Zbuduj z nami swoje własne ogrodowe spa

Ogrodowe spa to odrobina luksusu dla Ciebie i Twojej rodziny – na wyciągnięcie ręki. Wyobraź sobie, jak przyjemnie jest spędzać czas w wannie na świeżym powietrzu niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Nie ma potrzeby udawać się w bliższe czy dalsze podróże, ani też rezerwować miejsca w ośrodku spa – wystarczy wyjść do własnego ogrodu lub na taras, aby odprężyć się i wypocząć.

Budowa przydomowego spa z wanną ogrodową nie jest procesem skomplikowanym, ani też tak kosztownym, jak mogłoby się wydawać. Firma Novitek oferuje kompletne wanny do użytku zewnętrznego, które są gotowe do pracy nawet podczas siarczystego mrozu, dzięki dobrej izolacji termicznej oraz zaawansowanej elektronice. Nie ma nic bardziej przyjemnego niż udanie się do ogrodu, by cieszyć się relaksem w ciepłej wodzie, po całym tygodniu zajęć – zwłaszcza w trakcie mroźnej, mglistej zimy. Możesz w końcu zapomnieć o godzinach przygotowań do kąpieli i zaplanować relaksujący weekend, będąc jeszcze w pracy.

Proces montażu wanny ogrodowej NOVITEK polega wyłącznie na postawieniu go w odpowiednim miejscu i podłączeniu do instalacji wodnej. Umiejscowienie poszczególnych elementów – na przykład rozmieszczenie pomp i panelu serwisowego – może być uzgodnione w momencie składania zamówienia. Każda realizacja wymagająca przygotowania wanny do integracji z tarasem jest procesem indywidualnym – z miłą chęcią pomożemy Ci w zaplanowaniu oraz wykonaniu Twojego wymarzonego projektu.

Rozważając zakup wanny z hydromasażem pamiętaj, że produkowane przez nas wanny spa są duże i wygodne. Posiadają kilka siedzisk oraz specjalnie regulowane dysze, masujące strumieniem wody. Wykonane są ze specjalnie wzmocnionego akrylu, pokrytego z zewnątrz warstwą izolacji termicznej. Każde z nich wyposażone jest we wbudowaną grzałkę do podgrzewania wody, ozonator, a także system filtrów i napowietrzania. Wanna ogrodowa spa posiada funkcję elektronicznego sterowania dyszami, temperaturą wody oraz podświetleniem. Zwolennikom doskonale dopasowanych rozwiązań umożliwiamy także wykonanie wanny według indywidualnych potrzeb i upodobań!



Projekt i wykonanie: Talem Technologies Sp. z o. o.