Wanny ogrodowe najwyższej jakości w najniższej cenie

Tworzymy firmę, która od 1997 roku wytycza trendy na światowym rynku saun i wanien ogrodowych. Nasza oferta produktowa obfituje w różnorodne modele jacuzzi w wariantach klasycznym i premium. Dzięki produkcji na terenie Finlandii cały asortyment jest projektowany i realizowany zgodnie ze skandynawskimi, surowymi warunkami klimatycznymi. Restrykcyjne normy oraz wnikliwe testy umożliwiają uzyskanie wanien ogrodowych o doskonałym stosunku jakości i ceny.

Coraz wyższa świadomość polskich konsumentów sprawia, że dostosowanie się do ich wymagań i oczekiwań staje się nie lada wyzwaniem, któremu jesteśmy w stanie sprostać dzięki ogromnemu doświadczeniu, zaangażowaniu, nieustannemu doskonaleniu się i profesjonalizmowi.  Sygnowane naszą marką wanny SPA powstają z wysokogatunkowych materiałów odpornych na szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz przy zastosowaniu innowacyjnych technologii. Wyróżniają się unikalnym, interesującym wzornictwem, a dodatkowym ich atutem jest atrakcyjna cena. Wykorzystujemy nowoczesne systemy filtracyjne, pozwalające utrzymać kąpielową wodę w należytym stanie i czystości, a także oryginalne fińskie rozwiązania gwarantujące znakomitą izolację termiczną.

Konstrukcja wanien umożliwia natychmiastowy dostęp do poszczególnych ich elementów, co ułatwia serwisowanie. Ponadto o bardzo wysokich walorach użytkowych naszych wyrobów decydują: znakomita wydajność energetyczna, zaawansowana elektronika oraz różnorodność w zakresie programów masaży. Kąpiel da się przygotować nawet na odległość,  ponieważ do sterowania wanną można użyć tabletu czy smartfona. Temperaturę i cykle filtracyjne dopasujecie Państwo do Waszych preferencji. Dbamy także o doznania wzrokowe naszych klientów – a to za sprawą podświetlanych dysz oraz wielu efektów i wariantów kolorystycznych do wyboru.

Nasze wanny ogrodowe SPA są niezawodne i zawsze gotowe do użytku – nawet przy siarczystych mrozach. Bez względu na warunki atmosferyczne zapewniają wspaniały relaks dostosowany do konkretnych potrzeb. Każdy model jest wykonywany od podstaw – również na indywidualne zamówienie, dzięki czemu zyskujecie Państwo pewność, że staniecie się właścicielami wymarzonej, dostosowanej precyzyjnie do Waszych upodobań wanny SPA. Udzielamy długoterminowych gwarancji na nasze wyroby. Ich zakup to ekonomiczna inwestycja – satysfakcjonująca cena jest rezultatem odpowiedniego procesu produkcji obniżającego koszty dostawy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kolekcją naszych wanien SPA!

Wanna ogrodowa spaDostarczamy oryginalne i wysokogatunkowe rozwiązania do przydomowych oraz hotelowych stref spa już od 1997 roku. Na przestrzeni tych 20-lat wypracowaliśmy nie tylko stabilną pozycję w branży, ale też zdobyliśmy zaufanie i przychylność Klientów z całej Europy. W codziennej pracy powracamy do korzeni firmy Novitek, inspirując się fińską jakością, pomysłowością oraz solidnością. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami, odzwierciedlającymi proces powstawania oraz wyjątkowość wanien Novitek.


Novitek na Habitare 2015Habitare to targi, które co roku przyciągają do Helsinek producentów i miłośników współczesnego projektowania – zarówno na poziomie przemysłowym, artystycznym, jak i niekonwencjonalnym. To między innymi za ich sprawą stolica Finlandii stała się także Światową Stolicą Designu. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu estetycznego i funkcjonalnego wyposażenia spa i my zapragnęliśmy zaprezentować nasze osiągnięcia na arenie międzynarodowej w trakcie targów Habitare.


Produkcja jacuzzi NovitekNasze jacuzzi zewnętrzne tworzymy z wielką pasją i zaangażowaniem – zarówno na etapie projektowania, jak i realizacji. Staramy się, by każdy z komponentów charakteryzował się idealnym dopasowaniem i funkcjonalnością – cechami tak ważnymi podczas codziennej i wieloletniej eksploatacji. Naszym założeniem jest produkcja solidnych wanien ogrodowych, o nieprzeciętnym designie i wszelkich niezbędnych udogodnieniach, wpływających na komfort kąpieli w przydomowym zaciszu.


Projekt i wykonanie: Talem Technologies Sp. z o. o.