Wanny SPA CLASSIC

Wanna ogrodowa RUKA

Wanna Ogrodowa Classic RUKA

Ruka to pasmo górskie oraz miasteczko usytuowane w Ostrobotnii Północnej, w Finlandii. Ta niewielka miejscowość słynie przede wszystkim z ośrodka narciarskiego oraz najstarszej w kraju szkoły narciarstwa. Znajduje się tam skocznia, która rokrocznie przyciąga do gminy Kuusamo setki miłośników Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Wyjątkowe rozwiązanie na każdą kieszeń! Wanna ogrodowa Ruka oferuje najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny. To doskonały wybór, umożliwiający rodzinny relaks na świeżym powietrzu o każdej porze roku. Jacuzzi wyposażone jest w 5 siedzisk oraz leżankę, dając wiele miejsca do odpoczynku. Łatwa w pielęgnacji i utrzymaniu czystości powłoka akrylowa oraz efektowne podświetlenie na linii wody zapewniają komfortowe użytkowanie. Sterownik Balboa umożliwia bezproblemową nawigację wanną oraz posiada wysoce konfigurowalne funkcje. Przyjemność w postaci masażu gwarantuje z kolei 28 dysz, wprawiających wodę w miły dla ciała ruch.

Nastrojową atmosferę potęguje system koloroterapii, wyposażony w 10 punktów świetlnych na poziomie wody. O jej krystaliczną czystość dba zaś wysoce wydajny filtr kartuszowy, który zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia. Klasyczne wnętrze oraz brak skomplikowanych kształtów czy łączeń gwarantują swobodą i wygodną kąpiel. Wanna oraz elektronika objęte są pełną, 2-letnią gwarancją. Jacuzzi Ruka może zostać dodatkowo wzbogacone o specjalnie zaprojektowany odkurzacz – docierający nawet do trudno dostępnych miejsc – solidne i eleganckie schody, pokrywę zimową oraz podnośnik, a także preparat do pielęgnacji spa, niezawierający chloru.


Uwaga!

Prezentowane na stronie zdjęcia wanien mają charakter poglądowy. Ze względu na zróżnicowanie wersje wanien mogą się różnić wyglądem i specyfikacją.WYPOSAŻENIE


  • Informacje techniczne
  • Dostępne kolory
  • Akcesoria

Wymiary: 190 x 190 x 94 cm

Waga: 250 kg

Pojemność: 1000 litrów

Materiał: Akryl wzmocniony włóknem szklanym

Siedziska: 1 leżanka i 5 miejsc do siedzenia

Dysze: 28 szt.

Pompa sterująca masażem: 2-biegowa pompa o mocy 1,5 kW do masażu i filtracji

Grzałka: 3 kW (230 V/50Hz)

Koloroterapia LED: 10 punktów LED na poziomie wody

Filtr: kartuszowy PLEATCO

Panel sterujący: NOVITEK BALBOA

Zasilanie: 3 x 16 A (400V) (siła)

Dodatkowo:

  •  Ozonator
  •  Aluminiowa rama konstrukcyjna
  •  Obudowa ProFi Deck
  •  Izolowana 12cm pokrywa
  •  Syntetyczna podstawa
  •  Kolor akrylu biały

Cena wanny: 31 500zł

  • łatwa w utrzymaniu czystości akrylowa powierzchnia, kolor White acryl       

Schody Spa: 250 EUR
Podnośnik pokrywy: 350 EUR
Pozbawiony chloru preparat do Spa: 125 EUR
Pokrywa zimowa: 200 EUR

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub złożenia zamówienia

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Projekt i wykonanie: Talem Technologies Sp. z o. o.